Про це Олександр Рудяк сказав на прес-конференції сьогодні, відповідаючи на запитання журналістів, чи будуть у Львові створені спільні наряди правоохоронців та мешканців міста.

«Наша вимога є конкретна, зрозуміла і в правовому полі: Якщо люди хочуть приймати участь в охороні громадського порядку, є Закон, який регламентує створення громадських організацій по охороні громадського порядку. Є громадські організації,  в зобов’язання яких входить така охорона. Вступаємо у громадські організації і утворюємо спільні загони, але ми керуємо нарядами. Ми готові до будь-якої співпраці, котра дасть спокій Галичині, але в рамках чинного законодавства та спокою», – сказав Олександр Рудяк.

Він додав, що не може закликати політиків до певних речей, бо є міліціонером і перебуває поза політикою, однак закликав відповідальні сили домовлятися між собою, поступатися власними амбіціями, бо «амбіції декого дуже дорого коштують українському народові».

«Хтось, може хоче бути президентом, хтось – прем’єром. Але коли стоїть питання безпеки українського народу, зупинення безладів та кровопролиття, то треба подумати про те, щоб усім поступитися певними своїми моментами», – сказав головний міліціонер Львівщини.

Як писав Вголос, нещодавно Олександр Рудяк заявив, що не розуміє, «чому всі так вчепилися в той «Беркут».