«Є явні ознаки порушення принципів рівного доступу, зокрема під час формування окружних виборчих комісій. Ми бачимо, що до окружних виборчих комісій увійшли в абсолютній більшості політичні сили, які не мають підтримки ані на Заході України, які зрештою не мають підтримки і в Україні», – наголосив голова облради, розповідаючи про перебіг виборчого процесу.

Олег Панькевич, який є членом ВО «Свобода», нагадав, що і політична сила, яку він представляє, не має жодного представника у ОВК.
«Звичайно, що це є явною ознакою застосування відповідної технології у цій виборчій кампанії. Ми зараз дуже переживаємо, щоб цей приклад не був перенесений на формування дільничних виборчих комісій», – наголосив голова облради.

Він додав, що «Львівщиною шириться система підкупу виборців». За його словами, у багатьох районах Львівської області очевидними є такі приклади, коли під виглядом благодійної діяльності фактично здійснюється підкуп виборців.

Олег Панькевич підкреслив, що обласна рада не є суб’єктом виборчого процесу, але вона буде діяти відповідно до своїх повноважень і реагувати на виявлені порушення.

«Якщо є порушення законодавства, то це звичайно потребує реагування і обласної раді, і правоохоронних органів, і кожного громадянина. Ми мусимо всі разом реагувати на такі порушення і забезпечити законність такого важливого для України процесу виборів», – додав голова ЛОР.

Нагадаємо, Львівська облрада має намір створити депутатську тимчасову контрольну комісію із запобігання порушень законодавства під час підготовки та проведення виборів до ВРУ 28 жовтня.