Ми розуміємо, що яйцепадіння може бути і у Львові, тому і прийняли заяву, в якій чітко відмежовуємося від будь-яких провокацій, що будуть робитися проти чинного прем’єр-міністра у Львові, ― заявив сьогодні на прес-конференції керівник Львівського обласного виборчого штабу Віктора Ющенко, народний депутат України Петро Олійник.
„Ми будемо вживати відповідні заходи, але ми розуміємо, що в першу чергу ми є політична сила і виконання, і тому виконання будь-яких виконавчих функцій ― не наша справа. Ми владу попереджуємо і т. зв. політиків, які хочуть спровокувати ситуацію у Львові. Те, що сьогодні робить влада, розділяючи Україну на Схід і Захід, ― це свідома політика, яка є як мінімум злочинна,” ― наголосив Петро Олійник.
Він також повідомив, що до обласного штабу Віктора Ющенка надійшла інформація, що 7 жовтня до Львова прибуде кандидат у президенти Віктор Янукович.
25 вересня у Івано-Франківську студент Прикарпатського університету кинув яйце в прем’єр-міністра України Віктора Януковича, після чого прем’єр потрапив у лікарню.