Напередодні чергового засідання Ради ліг Президент «Руху» Григорій Козловський висловив сподівання, що цього разу ПФЛ таки ухвалить зважене та раціональне рішення на користь українського футболу.

Про це інформує пресслужба "Руху".

"Я не згідний, що те збіговисько, яке відбудеться 5-го числа, називається Радою ліг. Рада ліг – це коли збираються представники Першої та Другої ліги разом. Я так розумію, що вони хочуть зібрати лише представників Першої ліги. На ті збіговиська, які вони прагнуть легалізувати, ми більше їздити не будемо. В сотий раз публічно вам заявляю, що футбольний клуб «Рух» Львів готовий догравати цей чемпіонат в класичному варіанті. Крапка. Інші сценарії, там де будуть грати три, п’ять чи десять команд точно не пройдуть. Це сценарії, які пробують проштовхнути два або три клуби. Ми, хлопці, або граємо цей чемпіонат, або його завершуємо. Далі нехай приймає рішення Виконком УАФ. Інших сценаріїв не буде. Саме тому на Раду ліг ми не поїдемо і на ті бздури не будемо відповідати. Нехай Виконавчий комітет приймає рішення.", - наголосив Козловський.

І додав: "Я дуже хочу дограти цей чемпіонат тому, що ми сильні, як ніколи. Ми віримо в свої сили і я дійсно хочу свята перемоги. Я справді не хочу вийти в Прем’єр-лігу без відчуття свята, без шампанського. Це не є повноцінна перемога, а я хочу повноцінної перемоги, чесної та справедливої. Вважаю, ми маємо усі передумови, щоб так сталося. А ті афери, які зараз організовують Макаров із Морозовим, не до нас. Ми або граємо, або не граємо. Третього варіанту тут немає. Моя порада: хлопці, покажіть свої яйця. Прийдіть та скажіть: чемпіонат розпочинається такого-то числа. Завершуйте із цим колгоспом. Скажіть, яких правил клуби повинні дотримуватися, щоб розпочати чемпіонат. Це моя вам порада".

До слова, раніше Президент "Руху" заявляв: "Я однозначно за те, аби догравати і у чесній спортивній боротьбі виходити у Прем’єр-лігу".

Зазначимо, клуби Першої ліги проголосували за припинення сезону 2019/20 в його нинішньому вигляді, проте залишилося питання з визначенням переможця і трьох команд, які повинні підвищитися в класі.

Український спортивний журналіст Ігор Циганик також прокоментував скандальну ситуацію, пов'язану з можливим дограванням Першої ліги в іншому форматі, ніж передбачено регламентом. він вважає, що «грати шістку в Першій лізі – це порушення регламенту».

Зазначимо, ПФЛ запропонувала три варіанти догравання чемпіонату у Першій лізі.