Адвокат Іслям Веліляєв, який захищає інтереси українського військовослужбовця Євгена Добринського, котрого ФСБ РФ викрала 30 травня, заявив, що бійця ЗСУ розпитували про службу на материковій частині України та про охорону адмінкордону між Кримом і Херсонською областю.

Про це повідомляє "Крим.Реалії".

“Питали, де і в якій частині він проходить службу, який порядок здійснення охорони державного кордону був у частині, де він служив, які входять засоби захисту, ідентифікації людей. Багато було питань про ведення військової служби”, - сказав юрист.

Також він зазначив, що рекомендував своєму підзахисному не відповідати на питання, які конкретно стосуються його військової служби.

“За моїми рекомендаціями, ми відмовилися давати свідчення. Оскільки ці відомості мають службовий характер. Він наразі є військовослужбовцем, тому ми відмовилися давати докладні пояснення з приводу його служби”, - підкреслив Веліляєв.

За словами адвоката, допит Євгена Добринського тривав приблизно півтори години.

Нагадаємо, що 30 травня близько 5:00 в районі півострова Чонгар, під час несення служби на спостережному посту було виявлено відсутність військовослужбовця одного із підрозділів Збройних Сил України.

Пізніше з'явилися перші деталі нахабного викрадення ФСБ РФ бійця ЗСУ.