„Як прийдуть до влади українські патріоти, то ми вичистимо Україну від нечисті космополітизму чи лівого, чи правого”, ― заявив сьогодні на прес-конференції у Львові кандидат в Президенти України, лідер партії НРУ за єдність Богдан Бойко.
„Взірцем патріотизму або лжепатріотизму може бути така ситуація, коли по Хрещатику іде Симоненко, іде Ющенко, іде Мороз, іде Тимошенко, Костенко та інша дрібнота з червоними прапорами і волає хто-що хоче... Так от, коли наші хлопці з „Тризуба” помідором втисали по тім‘ячку ― вереску було на всю Україну”
За словами Богдана Бойка, космополітизм і лібералізм два рази приходив в Україну. „Перший раз космополіти прийшли під час більшовицької революції 17-го року і результатом приходу ліберальних космополітів стала аналогічна ситуація.
Відповідаючи на питання про те чи є для нього взірцем патріотизму націонал-більшовистська партія Лимонова Богдан Бойко сказав: „Мерзота «лимонізму» чи мерзота «симоненківщини» одного поля ягоди ― це є червоні космополіти і ми ставимо питання про їх витіснення з України».
Богдан Бойко вже побував в сімнадцяти областях переважно східної України. Тепер планує об‘їхати Західний регіон України.
На президентських виборах Богдана Бойка підтримує блок Рух за націю, який був утворений два роки тому з представників НРУ за єдність, Всеукраїнського об‘єднання „Тризуб” ім. Степана Бандери, частини УНА-УНСО та Всеукраїнського об‘єднання Товариство відродження української нації.