Своїми заявами президент США демонструє росіянам, що має більший вплив на Україну, ніж вони.

Про це у коментарі ІА “Вголос” сказав політолог Костянтин Матвієнко.

«Поведінка Дональда Трампа є непослідовною лише на перший погляд. Насправді Трамп у своїй реалізації влади завжди є послідовний і він грається з усіма: з Європою, з Росією, з G-7… Виглядає так, що метою цих ігор є переконати усі країни і американське суспільство у тому, що від Америки у світі залежить найбільше. Президент Америки, вступаючи у економічну війну із Китаєм, розганяє нову хвилю світової не те що рецесії, а навіть кризи. Днями обвалились азійські біржові ринки, давно вже лихоманить і Лондон, і Нью-Йорк, і для цього всього є об’єктивні економічні передумови. Але те, що Штати намагаються посилити цю кризу, свідчить про те, що США найбільше готові до економічного удару, якого уникнути вже дуже важко. Трамп демонструє поведінку єдиного альфа-самця на світовому просторі», - розповів Костянтин Матвієнко.

«Що стосується України, то ми тут взагалі є розмінною монетою. Сьогодні він присилає свого радника, завтра – ні, ми ж не знаємо, з якими вимогами до нас приїде Джон Болтон.

Дуже схоже на те, що наш новообраний Парламент буде виконувати політичну частину Мінських угод, тому це теж демонструє росіянам, що Трамп може більше впливати на Україну, ніж вони. Тому я не погоджуюсь із думкою, що його дії є непослідовні, особливо з погляду того, як він просуває власні американські інтереси», - додав політолог.

Весь текст можна прочитати за посиланням: Дивна поведінка Трампа.