Відомий астролог Владислав Росс розповів, як поведе себе коронавірус у 2021 році.

Про це він розказав у коментарі для ІА «Вголос».

«Як я передбачав ще влітку, найбільш небезпечний період минає саме зараз. Я казав, що найнебезпечніша ситуація, пов’язана із коронавірусом, буде при з’єднанні Юпітера і Плутона. Це відбулось у листопаді й триватиме це ще до середини грудня. Це таке саме з’єднання, яке було під час епідемії іспанського грипу рівно сто років тому. Тоді теж у з’єднанні були Плутон і Юпітер, де перший дає розширення і глобальність, а Плутон – символ смерті, пекла і найбільшої кількості летальних випадків (масової смерті). Оцей «дотик» тоді, як і зараз, проходив у листопаді-грудні. Я передбачаю, що у січні-лютому за рахунок Марсу нас очікує різке зниження захворюваності й одужуватиме щораз більше людей. Квітень і травень взагалі будуть дуже оптимістичними, а влітку ми вже матимемо вакцину. Тобто, епідемія триватиме до літа, а тоді почнеться більш-менш сприятлива ситуація: ми забудемо про коронавірус у другій половині літа й восени ми вже не будемо ходити у масках», - пояснив Владислав Росс.

«Якщо ж конкретно говорити про вакцину в Україні, то я думаю, що у нас вона з’явиться ближче до літа. У США вакцинація почнеться вже 25 грудня, але поки це все дійде до країн третього світу, якою є і Україна, має пройти час. Перші вакцини у нас можуть з’явитись у травні, але масова вакцинація на нас чекає влітку», - додав він.

Читайте більше інформації у статті "Крах Путіна, «перевірка» Зеленського, кінець війни: відомі астрологи зробили прогноз на 2021-й"