Михайле, як оціните перший рік створення ПХЛ? Чи є створення такої ліги кроком вперед у розвитку українського хокею?

Усі чудово бачили, що цей рік виявив багато плюсів для розвитку хокею в Україні. Чого лише варте створення телеканалу Хокей. В останні роки цей вид спорту топтався на місці, а зараз ми зробили насправді дуже серйозний крок. Яскраве цьому підтвердження – наші легіонери, які приїжджають грати в Україну.

Підведіть підсумки виступів «Левів» у прем'єрному сезоні ПХЛ. Чого не вистачило команді, аби потрапити у «великий» плей-оф?

Оглядаючись назад, звичайно, бачимо, що можна було в певних моментах зробити інакше, трохи краще. В цілому те, що нам вдалося завдяки підтримці тих людей, які вклали в це не тільки свої кошти, але і свою душу і бажання, створити щось в нашому західному регіоні, вважаю успіхом. До Новояворівська нам вдалося зібрати виконавців досить високого рівня. А це вже великий плюс.
Був у нас шанс попасти в першу четвірку, були певні моменти і ми, на жаль, не втрималися на цій позиції. Хоч і зайняли п’яте місце, але для першого сезону, не маючи фактично нічого, це гідний результат.

Як оціните роботу Владислава Єршова, який прийшов у команді по ходу сезону? Чи вважаєте, що прихід нового тренерського штабу змінив малюнок гри команди?

Після того, як ми запросили Владислава Єршова і Юрій Макренського, ми зробили тренерський штаб в особі трьох людей Кожен із них виконував свої обов'язки. Єршов все ж таки вихованець радянського хокею, прихильник досить жорсткої дисципліни, не тільки ігрової, але і в побуті. Він зробив суттєвий внесок, і малюнок гри, як ви бачили, змінився. Були зміни в тактичній підготовці і кадрові перестановки, були змінені ланки команди. Єршов вніс свої корективи в тренувальний процес, гра команди, хоч і не суттєво, але змінилася.

Клуб і надалі довірятиме цьому тренерському штабу ?

Остання гра із «Харківськими Акулами» в серії «малого» плеф-оф зняла усі запитання щодо тренерського штабу. План підготовки, який вони нам запропонували, є прийнятним для нас. Видно перспективи розвитку клубу на наступний сезон.

Які плани підготовки команди на наступний сезон? Чи вплине участь в Кубку Ліги ПХЛ, який буде проводитися перед початком сезону, якимось чином на підготовку команди ?

Приємно, що ми зайняли п’яте місце і потрапили за підсумками сезону в Кубок Ліги. Загалом, вважаю неправильним, що тільки п’ять клубів будуть брати участь в цьому Кубку. У ньому повинні брати участь усі засновники Ліги. Гадаю, це питання проясниться на загальних зборах ПХЛ.

Спеціально корегувати план підготовки для участі в Кубку Ліги ми не будемо. У першу чергу стоїть завдання готуватися до чемпіонату. Звичайно, ми б хотіли до цього максимально підготувати команду, пройти певні етапи зборів. Зараз же будуть тривати відновлювальні заходи, перегляд кандидатів на майбутнє. Самі розумієте, якщо команда розпускається на початку березня і збирається в липні, то це не спорт («Леви» зберуться 4 квітня і розпочнуть підготовку до наступного сезону – Авт.)

У в своїх інтерв'ю Ви відзначали, що важко вести перемовини із новими гравцями, в тому плані, що не всі наважуються переїджати в Новояворівськ.

В першу чергу я мав на увазі, що важко запрошувати сюди хокеїстів через те, що команда нова і молода. Деякі гравці не вірили в існування такої команди як «Леви». Можливо, це лише мої припущення, але, швидше за все, думали, що це не серйозно і на один рік. У нас серйозний проект, наші діти будуть брати участь у наступонму сезоні у чемпіонаті України (2001 рік народження – Авт).

Після того, як команда зайняла 5 місце, в першу чергу нам треба було показати стабільність колективу, тобто своєчасне виконання зобовязань перед кожним хокеїстом. Це дуже важливо і, повірте, це дає свої плоди.Не хочу називати прізвищ, з якими хокеїстами зараз ведемо переговори, але це досить серйозні гравці.

Останнім часом ходить багато розмов про будівництво Льодового Палацу у Львові. На якій стадії знаходиться реалізація цього проекту?

Добре що ми вибороли право на проведення фінальної частини Євро-2012 і Євробаскету- 2015, Я вірю і впевнений в тому, що до 2015 року у нас буде гідна арена, на якій ми зможемо проводити не тільки матчі ПХЛ, а і матчі збірної України.