Сьогодні-завтра у нас запланований медогляд, після чого перший тиждень будуть втягуючі тренування у Новояворівську, - починає розмову Михайло Чіканцев. – Після першого тижня будемо тренуватися уже у триразовому режимі. На початку серпня плануємо виїзд до Білорусі. Там визначатимемося на місці з ким зіграємо товариські матчі. Одну-дві гри зіграємо з «Брестом». Це можу сказати точно. У Білорусі будемо до 22 серпня.

Про участь у наших турнірах поки що нічого не відомо, адже має бути кубок Ліги. В яких числах він буде, наразі невідомо. 4-5 вересня у нас заплановані товариські матчі з чемпіоном Польщі командою «Сянок». Туди поїдемо якщо кубок Ліги не співпадатиме з датами наших товариських матчів.

Щодо кубку Ліги, то на загальних зборах я підтримував позицію, що у цих змаганнях повинні брати участь усі наші клуби. Утім, якщо паралельно захочуть грати зарубіжні клуби, то це цілком можливо. Ця інформація в стадії обробки. Планувалося, що цей турнір пройде у середині серпня, однак для клубів це основний час для тренувальних зборів. Зважаючи на це, ці дати відхилили.

Яким буде наступний чемпіонат України?

Вісім команд, які грали у минулому чемпіонаті, дали пакет документів на попередню заявку. Є також вірогідність, що у нашому чемпіонаті буде ще одна команда з Києва «Дженералз». По цій команді питання наразі відкрите. Якщо буде вісім команд, то буде шість кіл, як і в минулому році та плей-ой, участь у якому візьмуть шість команд. Якщо буде дев’ять, то у плей-оф виходитимуть всім команд.

Є декілька варіантів розіграшу плей-оф з шістьома командами. Є варіант, що ці шість команд будуть поділені на дві групи по три команди у кожній. Остання команда у кожній групі вилітає, а кращі дві гратимуть навхрест. Є також варіант, що команди, які посіли 1-2 місце за підсумками чемпіонату, не беруть участі у попередньому етапі, а команди з 3 по 6 місце виборюють дві путівки. Орієнтовний старт чемпіонату – середина вересня.

У цьому сезоні «Леви» добре попрацювали на трансферному ринку…

Прийшли Селіверстов, Бобкін, Деніскін. Останній – один з кращих захисників відкритого чемпіонаті Білорусі. Окрім них ще будуть новачки. Вони уже у Нововяворівську. На офіційному сайті клубу будемо давати про це інформацію. Нашу команду також покинули чимало хокеїстів. Утім, така селекція команди це не крок назад. На даному етапі ми нею задоволені. Попри це, усе покаже час. Будемо боротися за медалі. З цієї командою це реально.

Чи є прогрес з будівництвом у Львові льодового палацу?

Очікуємо. Гадаю, після Євро-2012 це питання проясниться краще.