Також нардеп наголосив на проблемі високих тарифів, особливо напередодні зимового періоду, інформує прес-служба ВО «Свобода».

На прес-конференції та зустрічі зі ЗМІ народний депутат від ВО «Свобода» Михайло Головко прокоментував ситуацію з високими тарифами як знищення владою гідності та достатку українців для збагачення олігархічних кланів.

«За останні два роки українці збідніли у вісім разів, тобто сімдесят відсотків людей перебувають поза межею бідності. А в Кабміні й слухати не хочуть, щоб переглянути ціни на газ і полегшити життя громадянам. Ми зареєстрували законопроект, у якому окреслено вимоги, щоб газ власного видобутку надходив на потреби українців. Та не відомо, чи підтримає уряд цю пропозицію», – зазначив «свободівець».

Крім того, нардеп додав, що економіка України як була, так і залишається в тіні. Жодних змін у цій царині немає. Гроші, знову ж таки, відмивають, схеми з виведення коштів в офшори працюють і надалі й ніхто не хоче змінювати систему розвитку економіки.

Михайло Головко наголосив на тому, що люди в селах у відчаї, адже влада кинула їх напризволяще, збагачуючи свої кишені. Та сама проблема і з добровольчими батальйонами: «Чому наша влада знайшла кошти для створення нової поліції, а для забезпечення хлопців-добровольців на фронті грошей немає? Виходить, що ворог України – самі ж українці? З трибуни парламенту ми часто запитуємо Порошенка про таку ситуацію, та відповіді досі не отримали».

На завершення націоналіст додав, що таке ставлення уряду до людей неприпустиме і «свободівці» вимагатимуть відставки уряду як некомпетентного у владних питаннях.

«Ми добре розуміємо, що арешти, допити, обшуки «свободівців» не просто так. Ми для уряду, як кістка в горлі, тому нас намагаються репресувати. Та запам’ятайте – неможливо знищити українців в Україні. Ми й надалі боротимемося за краще життя громадян на своїй, Богом даній землі», – заявив Михайло Головко.