Про це 9 лютого 2017 року під час брифінгу у Верховній Раді України заявив народний депутат від ВО «Свобода», член Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Михайло Головко.

«Постанова уряду від 6 лютого № 51 про зниження соціальних нормативів користувачів послугою житлово-комунального господарства вчергове зменшує кількість теплової енергії централізованого опалення для громадян. Зменшується кількість електричної енергії для індивідуального опалення, а також природного газу – з 5,5 кубів до 5 кубів. Фактично щопівроку уряд наступає на соціальні потреби простих українців. Уряд Гройсмана продовжує політику уряду Яценюка: за два з половиною роки норми споживання для населення впали на 50%, а загальна їхня вартість у середньому зросла на понад 400%, а кількість субсидій – у вісім разів», – заявив свободівець.

Михайло Головко також навів цифру заборгованостей населення перед житлово-комунальним господарством, яке за останній рік зросло із 10 до 23 млрд грн.

«Усе більше українців не в змозі платити за послуги ЖКГ. Уряд встановлює стандарти, за яких українцям усе важче виживати. Водночас чиновники «Нафтогазу» та «Укргазвидобування» жирують і призначають собі астрономічну платню й багатомільйонні премії. Якщо нічого не зміниться – влада доведе людей до масових заворушень»,  – зазначив народний обранець.

-