Про це повідомляє прес-служба кандидата.

Подаємо повний текст звернення.

«Дорогі українці шановні львів’яни!

Виборча кампанія, насичена брудом, залякуваннями, брехнею і нечесними, нерівними методами боротьби, підійшла до кінця. Ми опинилися перед непростим, але дуже відповідальним вибором.

28 жовтня 2012 рік - доленосний для України день, який визначить її майбутнє не лише на подальші 5-ть років, але, можливо, і на десятиліття. Обираючи новий парламент, не маємо схибити. Саме від Вас залежить, якою Україна буде завтра. Мільйони закатованих, заморених голодом українців є застереженням від байдужості та фальшу.

Переконаний, українці – народ сильний, народ, який важко зламати та поставити на коліна. Нині ворожі сили, які, крім грабунку та приниження, не мають нічого спільного з українською нацією, свідомо ведуть Україну в прірву втрати Незалежності! Їх треба зупинити!

Я – українець! Це моя українська мова, моя земля, це мій народ. Тут підростає моя дитина. Я чітко декларую свою політичну позицію: державою мають керувати українці, свідомі громадяни, для яких Україна понад усе! Ми йдемо в парламент великою командою політиків від «Батьківщини» та «Свободи» і просимо Вашої підтримки! Знаю, Ви зробите правильний вибір і оберете українців! Вірю у Вашу мудрість!

Щиро дякую усім, хто впродовж виборчих буднів був поруч! Я відчував щиру підтримку і розуміння кожного з Вас. Ми не лукавили. Як писав Тарас Шевченко: «… ми просто йшли, у нас нема зерна неправди за собою».