Директор Львівського комунального телебачення Михайло Хвойницький очолив Львівську обласну організацію Соціально-Християнської партії.
„Організацію створено, зареєстровано, проведено установчі збори. Очолити організацію мені запропонувала голова СХП Оксана Білозір ще рік тому”, ― розповів Михайло Хвойницький.
Михайло Хвойницький зазначив, що особисто йому імпонує те, що в Україні є партія, яка не тільки у своїй назві, але й у діяльності готова зосередитися перш за все на вирішенні соціальних та духовних проблем українського суспільства.
„Добре, що в нашій назві є слово „соціально”. Це означає, що нам близька соціальна тематика і ми готові працювати в напрямку вирішення соціальних проблем. яких сьогодні достатньо накопичилося в нашому суспільстві. Разом з тим ми зосередимося і на вирішенні духовних проблем. Зі свого боку я планую, що ці проблеми знаходитимуть більш ширше висвітлення в діяльності мас-медіа. Адже основне це ― створення потужного морального суспільства і створення моральної ідеології сучасної демократичної української держави”. ― сказав Михайло Хвойницький.
Михайло Хвойницький наголосив, що голова СХП, міністр культури України Оксана Білозір обов’язково. Як тільки з’явиться можливість, завітає до Львова. Саме тоді обласна партійна організація буде готова більш ширше розказати про своїх членів та напрямки своєї діяльності.