Це стало можливим завдяки членству навчального закладу у міжнародній європейській асоціації ВНЗ, які працюють в галузі безпеки людини, а також співпраці благодійного фонду «Святий Флоріан», який діє при університеті та Німецького благодійного фонду «Заради дітей». Ще один такий інкубатор передадуть незабаром Турківській районній лікарні.

Головний лікар Кам’янка-Бузької центральної лікарні Олександр Ковальчук ознайомив М. Козяра з умовами перебування новонароджених та їх матусь, розповів про проблеми, які необхідно вирішувати.

- У нас у пологовому відділенні вже були інкубатори російського виробництва, - зазначив Олександр Ковальчук. – Однак їх не вистачало для обслуговування діток. Наприклад, при пологах, коли народжуються двійнята, обоє діток повинні перебувати у інкубаторі. То ж два додаткові ліжечка з підігрівом для виходжування новонароджених лікарні були вкрай необхідні.

Михайло Козяр, своєю чергою висловив сподівання, що співпрацю із медичними закладам Львівщини буде продовжено.

- Ми доволі обізнані із тематикою дитячої смертності в Україні, - розповів Михайло Козяр. – У 2009 році в Україні більше дев’яти діток із тисячі помирали після пологів. Це страшна статистика. Тому ми вважаємо, що робота цих інкубаторів дасть змогу знизити цей показник, - зазначив депутат облради.

Допомогу депутата Михайла Козяра вже відчули мешканці Яворівщини, які прийшли до нього на прийом. Так, завдяки його підтримці, у церкві Покрови Пресвятої Богородиці, що у селі Добростани, невдовзі встановлять вікна,у селі Воля Добростанська до початку літа за підтримки Михайла Козяра буде побудована капличка. Крім цього, через тиждень на Яворівщину надійде гуманітарна допомога: школярі із сіл отримають парти, комп’ютери, а також інше шкільне обладнання, а малозабезпечені жителі цього району – побутові прилади та одяг. Також ведеться робота по підключенню шкіл до Інтернет-мережі.