Михайло Маньковський на сьогоднішньому засіданні суду щодо розгляду справи за позовом Державного комітету України у справах національностей та міграції до газети "Ідеаліст", головним редактором і засновником якої він є, запропонував Геннадію Москалю пройти медичну психологічну експертизу та відкрити проти нього кримінальну справу.
Цим відповів головний редактор газети „Ідеаліст” на аналогічну пропозицію голови Державного комітету України у справах національностей та міграції Геннадія Москаля для Михайла Маньковського.
Обидві пропозиції суддя Сергій Гирич відхилив, мотивуючи це тим, що дана справа не є кримінальною.
Протягом усього засідання суду головний редактор „Ідеалісту” так і не спромігся обґрунтувати відсутність антисемітизму у публікаціях газети. При цьому він лише стверджував, що слово „жид” не є образливим і взагалі, він захищає національні інтереси українського народу.
На засіданні неодноразово звучали цитати з Біблії та Конституції України. Та кожна сторона лишилась при своєму.
Як вже повідомляло агентство, у Львові розпочався розгляд справи за позовом Державного комітету України у справах національностей та міграції до газети "Ідеаліст".
Державний комітет України у справах національностей та міграції звинувачує газету „Ідеаліст” у розпалюванні міжнаціональної ворожнечі.