Голова Львівської облради Михайло Сендак пропонує обговорити проблеми транспортної галузі Львівщини в прямому ефірі, — повідомила прес-служба Львівської облради.
"Я пропоную Ігорю Думі зустрітись зі мною у прямому ефірі на радіо або телебаченні для того, аби обговорити проблеми транспортної галузі нашого регіону. На Львівщині найгірша в Україні ситуація з транспортом , і я хочу у прямому ефірі назвати людей, які призвели до цієї кризи", - саме так прокоментував ситуацію з транспортною системою на Львівщині Голова Львівської обласної ради Михайло Сендак. " В центрі уваги багатьох мас-медіа АТП "14607", яке свого часу я очолював. Так, є великі заборгованості по зарплаті, не поновлюється рухомий склад. Але чому не говорять, що такі самі проблеми і в інших підприємств цієї галузі на Львівщині. АТП "14607" не є винятком. Зараз підприємство переслідують, численні перевірки контролюючих органів. Є завдання довести це підприємство до банкрутства. Але я свідомо не буду втручатися в роботу цього АТП. Працівники самі повинні віднайти шляхи виходу з кризи", — заявив Михайло Сендак.
Новообраний голова правління ВАТ АТП "14607" Василь Лучко звернувся за допомогою до Голови Львівської ОДА Олександра Сендеги. "Зараз на АТП здійснюється колосальний тиск, за місяць на підприємстві відбулось 15 перевірок контролюючих органів, нам просто не дають працювати. Загалом діє 36 маршрутів, з них міських - 4, міжміських - 6, приміських - 26. (для порівняння: в 90-х рр. на підприємстві функціонувало 50 маршрутів.) Зараз податкова адміністрація наклала арешт на активи підприємства за невиплату заборгованості по зарплаті ( 566 тисяч грн.) і несплачені податки і збори ( 129 тисяч гривень), арештовано рухомий склад підприємства, який не поновлювався упродовж 10 років. Надійшла субвенція ( 360 тисяч гривень), але рахунки заблоковано. Відбувається скорочення працівників - раніше штат нараховував 87 працівників, зараз залишилось водіїв 58. У вересні і жовтні знову заплановано скорочення на 21 людину", — стверджує Василь Лучко.
Серед шляхів виходу підприємства з кризи Василь Лучко пропонує наступні варіанти: відкриття платної автостоянки, надання в оренду механічної мийки, складських приміщень, теплиці, продаж транспортних засобів. "Я переконаний, що можна вивести АТП з кризи. Єдине прохання, аби нам не заважали ", — сказав новообраний голова правління Василь Лучко.