Михайло Сендак підтримує ідею відкликання депутатів Львівської облради, які не з`являються на засідання сесії, — повідомив голова Львівської обласної ради Михайло Сендак.
„Я позитивно ставлюсь до рішення відкликання депутатів Львівської обласної ради, які не з`являються на засідання сесії облради. Громада довірила депутату, громада може його відкликати”, — сказав Михайло Сендак.
За словами Михайла Сендака, „неявка депутатів облради фракцій „Соціальна справедливість” та „Ділова Львівщина” на урочисте засідання сесії облради з нагоди Дня Незалежності України – це пряма вказівка Медведчука. Депутатам цих фракцій запропонували з’явитись на засіданні святкової сесії після написання заяви на розрахунок”.
„Є певна боротьба між Медведчуком і Сендаком, тому що не виконана його програма, адже він сказав, що до 1 квітня мене не буде. Тому блокується рішення сесії”, — відзначив Михайло Сендак.
На засіданні були присутні депутати фракції „Наша Україна” та деякі представники від депутатської групи „Ділова Львівщина”. Представників від „Соціальної справедливості” на засіданні не було.