Пане Михайле, як вам працюється на новому місці? Які кроки ви вже здійснили на посаді очільника Дрогобицької райдержадміністрації?

Добре працюється. На посаді голови Дрогобицької райдержадміністрації за місяць було зроблено багато справ. Перший крок – звільнення всіх заступників попередньої каденції. На сьогоднішній день уже призначені всі нові заступники, крім заступника по гуманітарній роботі, але документи ще перебувають на погодженні у Кабінеті Міністрів України.

Наразі основні питання – це підготовка до Дня знань, підготовка шкіл району. У кожній школі потрібно було особисто розібратися, на що йдуть бюджетні кошти. Також було перевірено функціонування закладів культури. Не менш важливою є підготовка до осінньо-зимового періоду.

Наступний пункт – зібрав понад 50 нарад з керівниками підприємств, які є на території району. Також провів розмову з керівниками силових структур – міліція, прокуратура, податкова, контрольно-ревізійне управління.

Наступний крок - виступив на радіо, інформував засоби масової інформації, дав прес-конференцію.

Також займаюсь і всіх заставляю займатись підготовкою до Дня незалежності та свята Івана Франка.

Також провів 2 прийоми, тим більше, що за останні 2-3 місяці ніхто ніяких прийомів не робив. Стараюсь вирішувати болючі питання людей. Є три питання важливі для людей: це незаконне захоплення землі головами сільських рад та земельним управлінням; робота пасажирського транспорту, адже я навіть не чекав такої вакханалії на теренах Дрогобиччини, бо автоперевізники – то бандити з великої дороги, які принижують людей, пенсіонерів-пільговиків. Так що роботи достатньо.

Чи Ви ще досі безпартійний чи, можливо, уже примкнули до певної партії?

Я уже 2 роки безпартійний. У 2008 році я покинув БЮТ, в якому розчарувався, і по сьогоднішній день я людина безпартійна.

В одній із трускавецьких газет є інформація, що у отриманні посади голови Дрогобицької райдержадміністрації вам посприяло знайомство з Президентом України Віктором Януковичем та хороші стосунки з Прем’єр-міністром Миколою Азаровим. Наскільки це відповідає дійсності?

Я з цього ніколи не робив секрет. Коли ми з Президентом працювали у галузі автомобільного транспорту, то я особисто як з Президентом, так і з прем‘єр-міністром познайомився. Але я вважаю, що мене знають не тільки на Львівщині, але й у всій Україні, то, можливо, моя кандидатура, зацікавила вище керівництво.

Часом не плануєте вступати у Партію регіонів?

Я вже це говорив, що мені не ставили ніяких умов. Я маю з чим порівнювати і якщо я вже погодився працювати у команді Партії регіонів, то я буду роз‘яснювати, які вони мають на сьогоднішній день переваги. А переваг вони мають багато – немає того популізму, немає тої брехні, того викривлення. Тому я буду активно підтримувати і пропагувати за політику Президента, за Партію регіонів.

Чи маєте намір брати участь у виборах депутатів обласної ради?

Наскільки мені відомо, партійна організація Партії регіонів Дрогобицького району висуває мене у кандидати у депутати обласної ради по мажоритарних списках.