Депутат Львівської облради, голова ЛОО КУН Михайло Вовк після зустрічі з Олександром Зінченком, яка сьогодні відбулася у Львові, заявив, що в особі Олександра Зінченка побачив для себе патріота і громадянина України.
„Я би хотів сказати, що для себе побачив Зінченка-патріота та громадянина України. Говорив він щиро. переконливо і відверто”, ― сказав Михайло Вовк.
Михайло Вовк відзначив, що Олександр Зінченко визнав, що втілював ідеологію СДПУ(О), брав участь у написання програми СДПУ(О), однак, як сказав під час зустрічі останній, „Я просто не думав, що ті люди, які прийшли в партію, зможуть так себе протиставити українському суспільству”.
На зустрічі Олександр Зінченко торкнувся питань перебігу виборчої кампанії, дій нині діючої влади, на перешкоду Вікторові Ющенкові, виклав свої бачення економічних питань, бюджетних проблем та ін.
Олександр Зінченко зазначив, що сьогодні понад усе стоїть питання президентських виборів.
Щодо ситуації у Львівській облраді, то на зустрічі майже про це не йшлося, ― зазначив Михайло Вовк.
Олександр Зінченко також наголосив, що чиновників, які вдаються до противозаконних дій на своїх посадах, будуть усунути з них і прийдуть інші люди.
Найбільше Михайлові Вовку запам’яталися слова Олександра Зінченка про те, що він хоче, щоб громадяни не були масою, а щоб вони прийшли на вибори і виконали свій громадянський обов’язок і стали дійсно громадянами України.