Під час заходу освітяни та студенти висловили своє рішуче «ні» затвердженню в Україні Закону «Про засади державної мовної політики».

Присутній на віче кандидат політичних наук, старший науковий співробітник Національного університету «Львівська політехніка» свободівець Юрій Михальчишин, звертаючись до громади, наголосив, що нічого не втрачено і боротьба тільки починається. Як один із учасників захисту української мови під Українським Домом в столиці він зазначив, що коли на тебе кидають двохтисячний підрозділ «Беркуту» і ти відбиваєш їхню навалу, усвідомлюєш, що не все втрачено, повідомила прес-служба Львівської міської організації ВО «Свобода».
 
«Тоді я зрозумів, що не все втрачено, Україна є там, де за неї готові битися, де її готові захищати. Насправді не дивно, що вони хочуть другої державної мови, адже вони вже живуть в іншій державі. Їхні діти вчаться в Оксфорді, гроші тримають в Швейцарії, відпочивають в Монако і на Мальдівах, і тому зрозуміло, що їм не потрібна наша українська мова. Зараз такий час, коли речі треба називати своїми іменами. У нас немає держави, зате в нас є нація, нація яка народжується, нація яка бореться, нація яка готова стояти до останнього. І ця нація сьогодні каже тверде і рішуче «ні» тій чужинській зграї, донецьким буржуям, які дорвалися до влади. Вони думають, що вони держава, що вони - еліта, насправді ж це не так. Вони мільярдери, це правда, але їх жменька. Ми - звичайні, бідні, на жаль, люди, але нас мільйони, і ми покажемо їм цієї осені, кому належить Україна», - наголосив, звертаючись до громади, Юрій Михальчишин.