Про це повідомляє кореспондент Вголосу.

Перше видання цього посібника вийшло у світ минулого року і викликало чимале зацікавлення у педагогічних колективах.

«Цим виданням зацікавились педагогічні колективи з Півдня та Сходу України. Тому ми вирішили з тим же авторським колективом, але з деякими доповненнями та розширеннями, видати цей посібник у серйознішому поліграфічному та дизайнерському оформленні, щоб зробити його більш привабливим та цікавим», – сказав Михальчишин.

Зокрема, як зазначив нардеп, у посібнику є окремий параграф, який присвячений подіям боротьби проти радянської окупації та холодноярському партизанському руху.

«Також є параграф про драматичні події осені 1938- весни 1939 років, коли на руїнах Чехословацької держави виникає вільна Карпатська Українська держава, яка першою на собі відчуває удар тоталітарного режиму. Також ми зробили акцент на тематиці українського руху опору», – додав Михальчишин.

Як розповів видавець посібника, директор видавництва «Астролябія», головний редактор Львівського мілітарного альманаху «Цитаделя», кандидат філософських наук Олег Фешовець, книга вийшла тиражем у 3 тисячі примірників. Ціна її становить 50 грн.