Голова Яворівської районої адміністрації Микола Довба направив в прокуратуру Яворівського району подання щодо хуліганських вчинків отця-декана Яворівського деканату УГКЦ Романа Піти, довіреної особи Віктора Ющенка Василя Пазеняка, керівника Яворівського районного виборчого штабу Віктора Ющенка Володимира Сичака, які намагалися зірвати святкування Дня незалежності у Яворові. Про це сьогодні повідомив журналістів голова Яворівської райдержадміністрації Микола Довба.
Як вже повідомляло агентство, на богослужінні в церкві святого Юра у Яворові, 24 серпня о. Роман Пітко закликав мирян до непокори існуючій владі, спонукав їх до боротьби.
Після літургії замість молебені, яка планувалася, біля пам’ятника Т.Шевченкові у Яворові соратниками Ющенка був проведений несанкціонований мітинг в підтримку Віктора Ющенка, на якому також звучали заклики до непокори владі, проводилась агітація за Віктора Ющенка.
На святковій академії, яка відбувалась у Яворові з приводу 13 річниці незалежності України, Роман Піта, Василь Пазиняк та Володимир Сичак намагались завадити проведенню концерту, вихоплюючи мікрофони, та висловлюючи незадоволення владою.