Щодо «Арени Львів», то її директор Олексій Жуковін приїжджав до нас в гості, - каже Микола Кміть.- Грати на новому стадіоні у Львові саме його пропозиція, а не наші бажання. «Скала» - це столітня історія. Якось не логічно їхати до Львова і створювати новий бренд. Так, у Стрию у нас є проблеми. Міська рада взагалі не цікавиться футболом, а глядачі не заповнюють стадіон. Ми з цим боремося. Можливо, буде більше вболівальників, коли ми будемо на першому місці. На це потрібен час. Щодо стадіону, то, скажімо, у Мюнхені мені він більше подобається, ніж «Арена Львів», але це ж не означає, що «Скала» має їхати туди грати. Звісно, на «Арені Львів» грати дуже приємно, але ми будемо приїжджати туди грати з командою, яка представлятиме Львів.

Чому вболівальники і влада в якійсь мірі ігнорують команду? Команда заслуговує, аби кількість вболівальників на трибунах була більшою.
Складне запитання. Було б воно просте, ми б його вирішили. Мабуть, людям нецікаво. Можливо, їхні серця і голови зайняті чимось іншим. Коли у команді буде половина футболістів зі Стрия, думаю, це зворушить наших людей. За це потрібно боротися. Можливо, потрібно організовувати концерти (сміється). Це маркетингове питання, над яким потрібно думати і працювати.

«Скала» впевнено адаптувалася вгорі турнірної таблиці і претендує на підвищення у класі. Чи готові до цього?
Кожен рік ставимо таке завдання. Рівень футболу показує, що ми не гірші за інші команди. Турнірне становище свідчить про те, що ми маємо шанси підвищитися у класі. Після нового року залишиться шість команд і в таблиці буде гаряче. Загалом вважаю, що «Скала» з відривом у грі повинна переважати своїх суперників. Якість футболу має бути хорошою.

Знаєте, є таке, коли президент поставив перед командою завдання, витягнув чемодан грошей і почав її вирішувати. Ми такого робити ніколи не будемо, адже ставимо завдання її вирішити через футбол.

Натякаєте про корупцію у другій лізі?
Я б не говорив про корупцію, а сказав, що він - на великих помилках. Якщо говорити про «Скалу», то цього сезону до нас краще відношення збоку арбітрів. У разі необхідності пишемо листи П’єрлуджі Колліні. Ця важка артилерія допомагає, аби суддівство було хорошим. В останніх матчах немаю ніяких нарікань. Так, були незароховані голи, інші спірні моменти, але спишемо це на помилки арбітрів. Головне, аби це не було системно. На мою думку, суддівство в Україні рухається у правильну сторону. Динаміка позитивних зрушень є. Утім, поки не буде закону про корупцію у футболі, коли за свідому допомогу комусь, яка буде доведена в суді, будуть садити у в’язницю, жодного порядку доти не буде.