Нагадаємо, «Рух» у другому таймі дотиснув молодь «Скали-2», здобувши вольову перемогу з рахунком 3:1.

«Грою команди задоволений, а результатом, звісно, ні, - бере слово Микола Кміть. – Такі матчі – це підготовка футболістів до рівня професіоналів. У другому таймі на поле вийшли семеро гравців 1996-ого року народження. Звісно, проти професіоналів їм було грати важко перш за все психологічно, однак в таких поєдинках вони набираються безцінного досвіду.

З Ваших слів зрозуміло, що миттєвий результат у Прем’єр-лізі Львівщини для «Скали-2» не є таким важливим…
Футбол – це завжди результат. Аби він проявлявся, потрібно хлопців обкатувати та закаляти. Минулого тижня був серйозний матч проти червоноградського «Шахтаря» і наші молоді хлопці святкували у ньому перемогу (2:1 – Авт.). Гра була хорошою.

Щодо завдань, то вони поставлені у кожній команді. «Скала-2» буде боротися за чемпіонство. Таке завдання поставлене перед командою. Звісно, буде непросто, оскільки є кілька хорошим команд, серед яких є і винниківських «Рух». У другому колі будемо старатися перемогти цю команди на їхньому полі. У нас є одна перевага: наші хлопці з кожним днем стають старшими, в той час як гравці «Руху» з кожним днем - віковішими. Це вже грає їм в мінус. Коли ситуація збалансується, буде цікаво.

А якщо «Рух» омолодить команду?
Тоді будемо грати з молодшими футболістами. Нам буде легше. Загалом, чемпіонат області дуже цікавий. Гра команд достойна професійного футболу. На матчі приємно дивитися. Ті команди, які ми бачили, це супер. Рівень футболу в області росте, як і зарплати та преміальні (сміється).

У матчі проти «Руху» тренери «Скали-2» забрали лідерів, випустивши чимало молодих гравців. Якби цього не сталося, другий тайм був би іншим?
Футбол - гра непередбачувана. З гри зняли одного з лідерів Віталія Лазаренка. Думаю, він гратиме у суботу у матчі другої ліги основної команди проти черкаського «Славутича». У 18 років складно грати по дві гри в тиждень. Такі матчі – це підготовка до ігор у другій лізі.