Про це повідомив начальник УМВС України в Миколаївській області Юрій Сєднєв на сесії Миколаївської обласної ради, повідомляє УНІАН.

Справу закрито у зв’язку з відсутністю складу злочину.

За його словами, розслідування велось за двома статтями: : ст.194 (умисне знищення, пошкодження чужого майна, завдане у великих розмірах) і ч. 2 ст.298 (умисне незаконне знищення, руйнування або пошкодження об'єктів культурної спадщини або їх частин).

«Що стосується ст.194, то в даному випадку розмір збитку має бути в 250 разів більше неоподатковуваного мінімуму доходів громадян, що становить 152 тис. 350 грн. - На даний момент оціночна залишкова вартість пам'ятника становить 0 грн. Дана інформація офіційно була надана з міськвиконкому. Що стосується ст.298 ч.2, то, згідно з інформацією міськвиконкому, даний пам'ятник не є культурною спадщиною», - пояснив Сєднєв.

Нагадаємо, 2 квітня, Миколаївська обласна рада вирішила відновити повалений пам'ятник Леніну. Повну реставрацію Леніна мають провести до 15 травня.

Пам’ятник Леніну в Миколаєві знесли в рамках «ленінопаду» в кінці лютого, коли пам'ятники вождю скинули у всіх регіонах країни.