Дострокові вибори відбудуться за сценарієм коаліції. Цей сценарій передбачає утруднення фальсифікацій. По-перше, вибори відбудуться восени, а не влітку, по-друге, на них не буде відкріпних посвідчень, по-третє, прикордонників зобов’язали подати дані про осіб, які раніше як за три дні до дня виборів покинули Україну. Але немає нічого неможливого. Вже сьогодні сайти почали рясніти повідомленнями, що Львівщина готує плацдарм для фальсифікацій на дострокових парламентських виборах.

Про це, зокрема, заявили народний депутат, керівник Львівської організації Партії регіонів Олексій Радзієвський, лідерка ПСПУ Наталія Вітренко, тощо.

Персонажі, які виступають з цими заявами є відверто непривабливими, проте мусимо відзначити, що заяви їхні з’явилися не на порожньому місці.

Підставою для них послужило те, що Миколаївська міськрада ( Львівської області) постановила вивести зі складу свого виконкому секретаря Миколаївської районної організації СДПУ(о) Ігоря Петровича Данчевського.

Підставою для такого рішення міськради (сформованої в основному з депутатів Нашої України і БЮТ) стало те, що 27 квітня 2006 року, затверджуючи склад виконкому, депутати, виявляється, мали на увазі не згаданого вище Ігоря Петровича Данчевського, а зовсім іншу людину – землевпорядника Ігоря Григоровича Данчевського (не есдека).

Тобто, депутати хочуть переконати громадськість, що у маленькому містечку Миколаїв, у якому всі усіх знають, понад рік ніхто не зауважив, що у виконкомі працює зовсім не та людина за яку було проголосовано. І тільки тепер – помітили. Причому, чисто випадково, приступ спостережливості у них збігся із призначенням в Україні дострокових виборів.

Політичні опоненти помаранчевих переконані, що подібні дії БЮТівців та "нашоукраїнців" мають на меті створення умов для масштабних фальсифікацій під час наступних парламентських виборів.

І, чесно кажучи, їм важко щось заперечити…

Коментар Ігоря Шурми, голови Львівської обласної організації СДПУ(О)

«Мені видається, що галичани в цьому житті нічого не зрозуміли і нічому не навчилися. Без коментарів. Здоровий глузд те, що відбулося в Миколаєві не коментує. Технологія, яку застосували називається «Мейд ін Миколаїв»