Вказівку не допускати опозиційного політика до публічного виступу дали «згори», - пояснив заборону заступник голови Дрогобицької РДА, один з організаторів святкування.

«Сумніваюсь, що Янукович знайомий з творчістю Івана Франка, але це не заважає йому боятись не тільки Франкового слова, але й тих, хто його шанує. Саме тому під час святкувань вони не допускають до виступів своїх політичних опонентів», - сказав представникам ЗМІ Микола Томенко.

Під час відвідин Нагуєвич Микола Томенко оглянув садибу Великого Каменяра, ознайомився з творчими роботами дрогобицьких школярів – учасників районного конкурсу, присвяченого творчості Івана Франка та поспілкувався з мешканцями Дрогобиччини.

Як відомо, Микола Томенко один з активних пропагандистів творчості Івана Франка, працював над виданням багатотомника його праць.

28 серпня Микола Томенко перебуває із візитом на Дрогобиччині, де разом з єдиним кандидатом від Об’єднаної опозиції «Батьківщина» та «Свободи» у Дрогобицькому окрузі Романом Іликом проводить зустрічі з громадськістю.