Про це повідомив депутат Львівської міської ради від партії «Україна Соборна» Володимир Гірняк під час прес-конференції сьогодні, передає кореспондент Вголосу.

Володимир Гірняк розповів, що протягом останніх двох років за рішеннями судів Львівська міська рада виплатила 5 млн. грн.

«Тільки четверо осіб, які були незаконно звільнені, а це пан Винничук, пан Міщенко, пан Жила та пан Сахно, отримали минулого року компенсації із міського бюджету 500 тисяч гривень. Виникає питання: наші виконавчі органи жаліються, що в них немає грошей на папір, канцтовари та премії, а натомість місто даремно витрачає величезні кошти», – сказав Володимир Гірняк

Він також додав, що кадрова політика міського голови є дуже дивною. Як приклад, Володимир Гірняк нагадав, що в управлінні культури ЛМР протягом останніх шести років змінились вже шість керівників.

Як писав Вголос, сьогодні депутат Львівської міської ради від партії «Україна Соборна» Володимир Гірняк розповів, що депутати обговорюють питання щодо відставки міського голови Львова Андрія Садового.