До Кубкового матчу з «Карпатами» готуємося у звичному режимі, – каже Мирон Маркевич. Приїдуть гравці, які менше грали або не грали взагалі. Основним гравцям дамо відпочити.

В суботу у нас серйозна гра з «Ворсклою», а потім з шведським «Мальме» у Лізі Європи. Після цього матч з київським «Динамо». Вирішили поберегти гравців. Незважаючи на це, до Львова поїде боєздатний склад. Думаю, ці гравці зіграють нормально. Пройдуть «Карпати» буде добре, не пройдуть – трагедії з цього робити не будемо.

Чи погоджуєтеся з думкою про те, що «Карпати» цього року не такі грізні як минулого?

Сьогодні не грізні, а завтра можуть бути грізні. Склад команди за винятком Кожанова зберігся. В основному в команді усі ті ж самі виконавці. Можливо команда переживає не найкращий період. Утім, це футбол, сьогодні усе так, а завтра - по-іншому.

В чому сила теперішніх «Карпат»?

«Карпати» зберегли свій склад у порівнянні з попереднім сезоном. Ця команда має награні комбінації, має своїх лідерів. Чому їм зараз вдається далеко не все, мені невідомо.

Як взагалі відреагували на жеребкування, коли взнали, що гратимеме з "Карпатами" у Львові?

З усмішкою. Жереб є жереб. Утім, з Харкова до Львова далеченько, хотілося грати десь ближче.

Для Вас поїздка до Львова чергова можливість відвідати рідних і близьких?

Через власну зайнятість до Львова не поїду. На кубовий матч з «Карпатами» поїдуть мої помічники. Маємо складний календарний матч з «Ворсклою», який для нас важливіший. Попри це повірте, що настрій гравців «Металіста» у Львові буде такий як потрібно.

Мироне Богдановичу, на стадії 1/8 фіналу сліпий жереб звів в очне протистояння грандів нашого футболу Шахтаря і Динамо.

Це ж кубкові змагання. В усіх країнах так грають. Це вже їх питання якими складами грати у цьому протистоянні. Думаю, це цікавіше. Радий, що ми дійшли до того.

Учора «Металіст» вперше обіграв команду Мірчі Луческу «Шахтар», а перед тим розгромив шведський «Мальме». Ваша команда зараз на піку своєї форми?

Сподіваюся це ще не пік. Надіюся, що гратимемо ще краще. У нас зараз важливі матчі, тому треба ще додавати.