"Дніпро сьогодні показав кращу гру у другому колі. Варто відзначити і наших футболістів. Вони показали хорошу гру, особливо в другому таймі", - сказав Маркевич на прес-конференції.

"Ми, в принципі, сезон вже закінчили. Таврія ще нам допомогла в цьому, спасибі їм. Тепер потрібно закінчити останній матч і готуватися до наступного сезону".

Мирон Богданович ще в березні заявив, що Металіст займе друге місце.

"Команда у другому колі показує непоганий футбол, а ще я хотів цим вселити впевненість, адже хлопці місцями нервували, - пояснив тренер. - Я радий, що так сталося. Я їм завжди казав, що вони перепишуть історію клубу і їх прізвища будуть пам'ятати ще дуже довго".

"Коли мене востаннє качали гравці на полі? Коли ми святкували першу бронзу, - сміється Маркевич. - Дай Бог, щоб ще раз похитали".

"У нас була можливість після програшу Ньюкаслу підготуватися до матчів чемпіонату. Можна було спокійно готувати команду. Зараз буде ще складніше. У нас були і нічиї і поразки. Всяке у нас було. Зараз новий рівень і треба до нього готуватися".

"Чи правда, що Шуховцев виконує роль психолога в команді? Він додає емоцій на тренуваннях, і дійсно заводить всіх. У нас склалася така ситуація, що два воротаря травмовані. Добре, що притримали Шуховцева, але ж говорили" навіщо вам чотири воротаря ". .. От сьогодні були Горяїнов і Шуховцев. Він дійсно емоційна людина. Я йому вдячний. Його всі люблять. Ну, а може, ще якісь екстрасенси сидять ", - заявив щасливий Мирон Маркевич.

Джерело: football.ua