Голова Львівської обласної ради 5-го скликання, керівник виборчого штабу «Нашої України» у Львівській області Мирослав Сеник на зустрічі з журналістами, 15 листопада:

- Результат «Нашої України» на виборах дійсно дуже скромний. Але він був закономірним. Я вважаю, що виборці відреагували правильно, вони відреагували на всі національно-демократичні сили і, можливо, на «Нашу Україну» найбільше як на ті сили, що їх розчарували.

За останні 5 років партія не проводила активної роботи. З моменту створення все йшло на авторитеті однієї людини і рейтинг партії коливався в залежності від рейтингу та популярності Віктора Ющенка. На жаль, це правда. Ми з цього висновки зробили. І зараз ті зміни, що відбуваються в партії, спрямовані на те, щоби був присутній більше принцип демократизму та колективізм в управлінні партією. Роботою треба підіймати «Нашу Україну». Треба йти до людей, треба працювати.

Тому партія буде реформуватись. «Наша Україна» вже розпочала процес реформ.

11 грудня ми проводимо свій черговий з’їзд, де будуть ставитися питання як змін до статуту, так і змін до програми партії. І з’їзд дасть відповідь, хто все-таки є лідером партії. В нас є багато людей авторитетних, які можуть очолювати партію. Окрім Валентина Наливайченка та Віктора Ющенка, у нас є Володимир Огризко, Іван Васюник, Віктор Матчук, Юрій Єхануров, Микола Онищук. У нас є достатньо людей, які показали себе як фахові управлінці, прогнозовані політики і патріоти. У нас є з кого вибирати. Ми не є партією одного лідера.