Про це інформує видання «Reuters».

«Ми розслідуємо нові обвинувачення щодо сексуальної експлуатації, насильства та інших злочинів миротворцями ООН та представниками міжнародних сил у Бангі», - йдеться у заяві миротворчої місії ООН в ЦАР, що має назву MINUSCA.

Минулого місяця було опубліковано незалежний звіт, у якому ООН та її агентства обвинуватили у неналежному розслідуванні сексуальних зловживань міжнародних миротворців у ЦАР у 2013 та 2014 роках.

Водночас, у місії ООН в ЦАР повідомили, що у офісі Дитячого фонду ООН у Бангі відбулося чотири зустрічі із чотирма дітьми, що були вірогідними жертвами сексуального насилля. Втім, скільки миротворців учинили злочини, або які країни вони представляють поки невідомо.

«Місія продовжує розслідувати кожну підозру у злочині. Нині ми розшукуємо факти та докази», - йдеться у повідомленні MINUSCA.

Також у незалежному звіті минулого місяця різкій критиці було піддано  підхід ООН до розслідування вірогідних зловживань миротворців у ЦАР. У звіті зазначалося, що представники ООН зловжили владою, не застосувавши санкцій проти членів міжнародних підрозділів із Екваторіальної Гвінеї, Франції та Чаду.