Як повідомив сьогодні на прес-конференції голова Правління «Мистецької Ради «Діалог» Зиновій Мазурик, активісти цієї ради уже встигли окреслити основні напрямки роботи над розвитком культури у Львові.

За словами Мазурика, є два процеси, які потрібно популяризувати у Львові. Перше – активізація культурного середовища міста, друге – шанс для влади змінити позицію до культури і сприяти її розвитку у місті.

«Для нас не є головною метою стати Європейською столицею культури. Метою є розвинути культурний простір міста. А пропозиція Любліна – це великий стимул для спільної праці заради досягнення мети» - висловив думку Голова Правління «Мистецької Ради «Діалог».

Він також зазначив, що основними векторами є робота в культурному середовищі як для міста, так і для Європи, тобто культура і зовні і зсередини.

Член правління «Мистецької Ради «Діалог» Ірина Подоляк також додала, що є три стратегічні напрямки, у яких працюватиме їх об’єднання. А саме, «Бібліотека - 2017», «Музейна педагогіка» та запровадження у шкільну програму курсу «Історія культури та мистецтв».

«Ми переконані, що до 2017 року побачимо колосальні зміни у цих трьох напрямках», - резюмувала вона.