Ремісницька родина Пирожків разом з львівськими художниками, що входять до складу неофіційної творчого об’єднання мистецьких крайнощів "Дітки" планують провести мистецьку акцію "Мистецтво образотворче – для тварин. Місія миротворча" на підтримку бездомних тварин, що перебувають у притулку "Милосердя".

 

Спонсором акції виступає ТМ „КЛУБ 4 ЛАПИ” – корм для здорового харчування.

 

Метою є привернення уваги громадськості до проблем незадовільного утримання бездомних тварин, показати необхідність гуманного вирішення проблем беззахисних тварин та пошук нових власників для них, зібрання коштів на медичне обслуговування тварин, якими опікується ЛТЗТ "Милосердя" (м. Брюховичі). Зібрання коштів буде проводитись за допомогою благодійних внесків у скриньки, розміщених у зоомагазинах та на виставці, а також частина від продажу картин.

Ця мистецька акція, привернувши увагу до проблем безпритульних тварин і зібравши посильні благочинні внески учасників акції та її відвідувачів, підтримає львівський притулок, який намагається впровадити практику європейських країн по стерилізації тварин, що давно стало дешевшою і гуманнішою альтернативою вбивству. Це зменшить кількість "блукаючих" містом тварин без існуючої сьогодні у нас жорстокості.

А також, надасть можливість усім бажаючим прийняти будь-яку тваринку з цього притулку, надавши кваліфіковані рекомендації працівників та подарунок від Спонсора у вигляді корму, для якісного їх подальшого утримання.

Програма:

13 березня

Прес-конференція. 15:00. "Дзиґа", 2-й поверх.

14 березня

Відкриття виставки. 16:00. Фойє Історичного музею (пл. Ринок, 6)

28 березня

Закриття виставки. Оголошення результатів конкурсу. Вручення подарунків переможцям.