Про це повідомляють «Коментарі».

Підприємці підозрюють працівників Волинської митниці ДФС в недобросовісної роботі – час від часу митники влаштовують занадто «ретельні перевірки» транспортних засобів, які затягуються на кілька днів. У підсумку, ніяких порушень знайти не вдається, а імпортери несуть фінансові збитки через термінів доставки вантажів.

Зокрема, йдеться про випадок, який трапився 3 травня. На п/п «Ягодин» Волинської митниці ДФС заїхав транспортний засіб з державними номерами АМ6764ВК / АМ8678ХХ, завантажений інструментами імпортера ТОВ «Олімпія ТК» (41565283). Була оформлена декларація UA100150 / 2018/422076, в якій були відображені всі відомості про кількісно-вартісні характеристики переміщуваного через митний кордон вантажу.
Імпортер вважав, що швидко пройде всі митні процедури, і товар виявиться за призначенням в найкоротші терміни, але цього не сталося.

Відзначається, що причиною тому стала «незговірливість» підприємця, який нібито не хотів домовлятися з митниками про швидке проходження всіх процедур. Отримавши категоричну відмову, оскільки суб'єкт з «білих» (підприємець, який здійснює переміщення вантажів через митний кордон України, без застосування будь-яких схем ухилення від сплати митних платежів у повному обсязі, – ред.), митник ініціював проведення митного огляду.

Огляд вантажу «Інструменти» тривав сім днів, з 03.05.18 по 10.05.18, в результаті якого був частково зіпсований імпортований товар. Цей безпідставний митний огляд приніс тільки фінансові збитки імпортеру, які митники, як відомо, платити не будуть.

 

«Вголос»