Про це повідомили у ГУ ДФС у Волинській області.

Таким чином, цього року волинські митники забезпечують в середньому щодня на 55,2 відсотка митних платежів більше проти аналогічних показників минулого року.

«Прозорість та відкритість у спілкуванні з суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності та налагоджена робота – серед факторів, що дозволяють митниці успішно перевиконувати індикативні показники та створювати сприятливі умови для проходження митних формальностей представникам легального бізнесу», – наголосив на брифінгу начальник Волинської митниці ДФС Віктор Кривіцький.

Посадовець підкреслив, що через переформатування відносин з представниками бізнесу та якісніший сервіс за останній рік суттєво зросла кількість суб'єктів ЗЕД, які виявили бажання проходити митні процедури на Волині.

Наразі загальна кількість акредитованих на митниці учасників ЗЕД становить 2861, або на 23,4 відсотка більше, як торік. Активні зовнішньоекономічні операції з початку року на Волинській митниці ДФС здійснювали 900. Кількість учасників ЗЕД, що знаходяться на обліку у інших митницях, але здійснювали операції в зоні діяльності Волинської митниці – 1010, а минулого року таких було на чверть менше.

За підсумками дев'яти місяців 2017 року Волинська митниця ДФС мобілізувала 5,4977 мільярдів гривень, або на 55,5 відсотка більше проти аналогічного періоду минулого року.   

 

«Вголос»