Печерський суд міста Києва зареєстрував позов митрополита ПЦУ Олександра Драбинка до глави РПЦ в Україні (раніше – УПЦ МП) Онуфрія про захист честі, гідності та ділової репутації.

Як повідомляє прес-служба Переяславсько-Вишневської єпархії, заява Драбинка стосувалася справи про його «можливе викрадення митрополита Олександра для здійснення тиску на колишнього предстоятеля УПЦ МП Володимира».

У цьому зверненні архієреї РПЦ запевняли, що митрополит Олександр став «джерелом інформаційного бруду» і він поширював «плітки і наклеп».

«Оскільки у зверненні Священного Синоду вкрай негативно згадано моє ім'я, відразу після публікації звернення я звернувся з відкритим листом до Блаженнішого Митрополита Онуфрія і всього єпископату Української Православної Церкви, в якому вказав на безпідставність звинувачень і їх вигаданий наклепницький характер. Відповіді на мій лист я не отримав, тому в лютому 2019 року прийняв непросте для себе рішення – судитися з підписантом звернення Блаженнішим Онуфрієм», – зазначив Драбинко.

Підготовче засідання суду призначене на 29 травня.

Нагадаємо, що ПЦУ оприлюднила документ про ліквідацію УПЦ КП.