У Берліні закінчилася зустріч представників МЗС України, Німеччини, Франції та РФ з врегулювання конфлікту на сході України, повідомив посол України в Німеччині Андрій Мельник.

«Щойно закінчилися восьмигодинні важкі переговори в Берліні з деякими відчутними результатами для зустрічі лідерів держав у «нормандському форматі» в Мінську», – написав він у своєму Twitter.

Німецьку сторону у зустрічі представляв статс-секретар МЗС ФРН Маркус Едерер, якого місцеві ЗМІ називають довіреною особою глави МЗС Франка-Вальтера Штайнмайера, українську – заступник міністра, керівник апарату Вадим Пристайко. Росію представляв заступник голови МЗС РФ Григорій Карасін.

Напередодні стало відомо, що лідери «нормандської четвірки», куди входять Росія, Німеччина, Франція та Україна, домовилися провести в середу, 11 лютого, у Мінську зустріч при узгодженні ряду позицій. Як очікується, у вівторок відбудуться переговори тристоронньої контактної групи з України, яка готує умови і змістовне наповнення саміту в Мінську.