Про це йдеться в його коментарі щодо прийняття в Україні поправок до Кримінального кодексу, опублікованому на сайті російського МЗС.

«Розраховуємо, що в Києві усвідомлюють – репресіями і поліцейськими методами вирішити реальні проблеми не вдасться. Шлях розбудови диктатури навряд чи буде сприяти виходу з кризи», – сказано в заяві.

Як повідомляв «Вголос», 8 квітня Верховна Рада посилила кримінальну відповідальність за вчинення злочинів проти національної безпеки України.

Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України будуть каратися позбавленням волі на термін від 3 до 5 років. Ті ж дії, якщо вони вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, каратимуться позбавленням волі на термін від 5 до 10 років.

Якщо ці дії призведуть до загибелі людей або інших тяжких наслідків, вони караються позбавленням волі на строк від 10 до 15 років або довічним позбавленням волі.

Державна зрада буде каратися позбавленням волі на строк від 12 до 15 років, диверсія та шпигунство буде каратися позбавленням волі на термін від 10 до 15 років.