«Закликаємо міжнародне співтовариство не дозволити перетворити невинні жертви українських громадян, що гинуть від рук та зброї терористів, на просту статистику смертей», – мовиться у заяві МЗС.

Україна також вкотре вимагає від Росії «негайно вивести свої підрозділи з території України, припинити підтримку тероризму, почути заклики світової спільноти щодо необхідності повної імплементації Мінських домовленостей і повернення миру на Донбас», заявили в міністерстві.

У заяві звернули увагу, що лише з часу підписання Мінських домовленостей, які «цинічно відмовляється виконувати російська сторона та підтримувані нею незаконні збройні формування», загинуло 118 мирних громадян, а сьогодні цей трагічний список поповнився ще 11 іменами.

Як писав «Вголос», сьогодні близько 15:00 з боку Докучаєвська бойовики завдали артилерійський удар по блокпосту українських правоохоронців біля Волновахи. Один зі снарядів влучив у рейсовий автобус із цивільними громадянами. Спочатку повідомлялось, що 10 пасажирів загинули, ще 13 отримали поранення. Згодом число загиблих зросло до 12.

Під час обстрілу блокпоста сил АТО біля Волновахи терористи «ДНР» випустили з «Граду» понад 40 снарядів, один з яких потрапив у рейсовий автобус.

У Генштабі Міноборони заявили, що терористи завдали удару по цивільних громадянах біля міста Волноваха, щоб спровокувати відповідь по Докучаєвську, де вже були російські журналісти.