Про це повідомляє Інтерфакс.

«Я не думаю, що Угорщина може заблокувати на рівні НАТО двосторонні відносини... Дуже шкода, що перед виборами в Угорщині передвиборна риторика перемагає над тими двосторонніми відносинами і тими позитивними їхніми складовими», – сказала речниця МЗС Мар'яна Беца у вівторок.

М. Беца також додала, що українська сторона відкрита до діалогу.

«Це свідомі політичні маніпуляції та відверте перекручування реальності. Нам шкода, тому що ми конструктивно налаштовані на діалог із будь-яких питань... Ми постійно намагаємося взаємодіяти з нашими угорськими колегами і через посольство, і на різних міжнародних майданчиках», – пояснила речниця МЗС України.

М. Беца додала, що розміщення на Закарпатті батальйону українських військ можливо з міркувань безпеки і щоб уникнути провокацій.

«Розміщення тих чи інших батальйонів українських військових на території суверенної держави – це особиста справа цієї держави і суверенне право цієї держави. Звичайно, нас турбують постійні останнім часом провокації на території Закарпаття», – зазначила дипломат.

Як писав «Вголос», міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто «категорично відкидає» плани Міністерства оборони України відновити військову частину в Берегові.

 

«Вголос»