Про це йдеться в коментарі Департаменту інформаційної політики МЗС України, розміщеному на сайті.

«Нас зовсім не здивувало поширення російськими колегами чергової брехні. Ми до цього вже навіть звикли. Дивує інше: МЗС Росії став користуватися джерелами, якими гидують навіть середньої руки газети. Цю, з дозволу сказати, «новину» ще 2 березня, не надавши звичайно ніяких доказів, вкинув до інформаційного простору один блогер (колеги, що ж ви вагалися цілий місяць?). Потім її передрукували кілька «жовтих» газет і підконтрольних Кремлю ЗМІ», – йдеться у коментарі.

Українські дипломати наголосили на тому, що згадана в коментарі МЗС Росії компанія «Academi» ще 17 березня у своєму прес-релізі спростувала цю «сенсацію».

«Воістину, для досягнення цілей всі засоби згодяться, навіть коли джерело – ОБС («один блогер сказав»). Ось тільки як же ж треба недооцінювати власний народ, щоб розраховувати, що росіяни продовжуватимуть вірити подібній брехні», – зазначено в коментарі МЗС.

«На майбутнє підказуємо колегам місце, де такої «достовірної»  інформації справжній клондайк – www.stopfake.org», – підказали російським колегам в МЗС Росії.