Про це повідомлено на сайті МЗС України.

«Висловлюємо співчуття родинам загиблих і бажаємо швидкого одужання пораненим», – ідеться в коментарі речника МЗС України Євгенія Перебийніса.

У повідомленні також зазначено, що в Україні підтримують зусилля уряду Єгипту, спрямовані на боротьбу з тероризмом і відновлення безпеки в країні.

Як повідомляє «NEWSru»30 січня на Синайському півострові продовжилися бойові дії між єгипетською армією і терористами. Ескалація конфлікту розпочалася 29 січня, коли бойовики скоїли серію нападів на військових і поліцейських.

Агентство «France Presse» повідомило з посиланням на єгипетські джерела, що під час боїв загинуло двоє дітей – піврічне немовля, убите випадковою кулею, і шестирічна дитина, яка загибла внаслідок вибуху ракети. Ще дві людини постраждали, у тому числі 12-річний хлопчик.

Увечері 29 січня терористи фактично одночасно атакували кілька армійських і поліцейських об'єктів поблизу Ель-Аріша і Шейх Зуейда на півночі Синайського півострова. Бойовики застосували заміновані автомобілі, гранатомети, міномети і стрілецьку зброю. Дані про жертви суперечливі, єгипетські ЗМІ повідомили про 30 убитих, деякі джерела говорять про більш ніж 40 жертв нападів.

Відповідальність за теракт узяло на себе угруповання «Вілаят Синай» (колишнє «Ансар Байт аль-Макдіс»), яке раніше присягнуло на вірність керівництву «Ісламської держави».