Сьогодні, під час ранкового засідання у Верховній Раді, народні депутати підтримали звернення до РНБО щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) № 9157 до двох телеканалів.

Про це під час трансляції повідомив Голова ВРУ.

Андрій Парубій зазначив, що петиція, яка надійшла минулого тижня, набрала майже 26 тисяч голосів, що є рекордним результатом.

Іван Вінник, депутат фракції партії БПП, прокоментував, що телеканали «112 Україна» та NewsOne сприяють поширенню неправдивої інформації та ведуть пропагандистську діяльність в Україні.

«Я не буду навіть перелічувати ті безглузді, абсурдні та провокаційні тези, які лунають від спікерів та від ведучих телеканалу, починаючи від заперечення Майдану Гідності, продовжуючи запереченням факту російської збройно агресії, фактично «темники» Кремля про так званий громадянський конфлікт», — стверджує Вінник.

Нещодавно NewsOne перейшов у керування Андрія Портнова, колишнього заступника голови Адміністрації Януковича, а за «112 Україна», як стверджують ЗМІ, стоїть Віктор Медведчук.