Президент України Володимир Зеленський заявив, що в Україні зарплата у розмірі 5-6 тисяч гривень - це ще не бідність.

Про це він сказав під час своєї пресконференції.

Так, Зеленський відповідаючи на запитання, чому в Україні стільки бідних людей, заявив, що це за європейськими даними, 250 доларів - це мало. А в Україні на такі гроші, на думку президента можна непогано жити.

"Я вже не пам'ятаю всі цифри. Мені здається, що всіх людей, які будуть отримувати десь 5-6 тисяч гривень, в ЮНІСЕФ вважають бідними. Так, дійсно, це дуже маленька зарплата у порівнянні з європейськими або американськими стандартами. Я розумію, що у них 250 доларів - мізерна зарплата. У нас це теж маленька зарплата, але у нас це не бідність все-таки", - сказав він. За словами президента, ЮНІСЕФ робить прогноз на підставі загальносвітової статистики, порівнюючи зарплату з іншими країнами, хоча в Україні і прожитковий мінімум, і середня зарплата менша, ніж у західних країнах. Зеленський сказав, що прем'єр-міністр в найближчі місяці має подати програму збільшення мінімальної зарплати.

Як писав раніше "Вголос", ціни в Україні вже досягли рівня країн Східної Європи, перш за все – Польщі. І вони не зупиняються через оподаткування.

Більше про ціни читайте у матеріалі: Чому в Польщі ціни вдвічі нижчі, ніж в Україні