Про це інформує власкор Вголосу у Луцьку

Молодь приїхала на Волинь, в округ № 23, де має намір балотуватись віце-спікер, в рамках кампанії «Помста за розкол країни» із метою інформування місцевого населення, чому не можна голосувати за Адама Мартинюка.

Завершивши поширення листівок, активісти йшли селищем, коли до них під’їхав білий Фольксваген з номерними знаками АС 41 26 ВС, з якого вийшло троє чоловіків спортивної статури, які одразу почали бити активістів.

Активісти повідомили про напад журналістів видання «Перець волинський» та міліцію. Після цього нападники намагались забрати в активістів телефони, а один розбили об асфальт, невдовзі сіли в автомобіль та зникли з місця подій.

Натомість приїхали сільський голова та дільничний міліціонер у цивільному, який відмовлявся зізнаватись в тому, що він працівник правоохоронних органів, але який опитав постраждалих і записав номер машини, також на місце подій прибули журналісти.

За декілька хвилин нападники повернулися із підкріпленням, в авто сиділо вже шестеро людей, які, не зважаючи на присутність дільничого, почали бити і активістів, і журналістів, пошкодили диктофон та намагались розбити журналістам камеру. Дільничний під час нападу втік.

Це був другий візит активістів в округ Адама Мартинюка і село Ветли, зокрема. Під час першого візиту місцева влада на чолі з головою сільської ради та місцевою міліцією, також намагалася активно протидіяти поширенню правди про діяльність свого протеже.