Як повідомляє ТСН, активісти, які знайшли маєток, стверджують, що майно записане на підставних осіб. А справжні власники – «комуністи» Петро Симоненко та Ігор Калетник.

Підставними власниками цих будинків є мешканка Одеської області Марія Г., мешканець Донецька Володимир А., мешканець міста Маріуполь на Донеччині Володимир З., мешканка міста Херсон Олена Г. та одне зі столичних приватних товариств, пише «Четверта влада».

Опікувався цими будинками один із депутатів обласної ради Волині.

Місцеві активісти вимагають націоналізувати ці шість будинків та переформатувати їх у пансіонат реабілітації для постраждалих та членів їхніх сімей під час Майдану та бойових дій на Сході.

Уже завтра, 13 червня, активісти збираються організувати екскурсію до маєтків. Нагадаємо, у своїй декларації Симоненко вказав, що торік він жив майже лише на зарплату депутата, у нього немає жодного авто, але є земельна ділянка та три квартири, записані на нього та членів його родини. У часи Майдану, в лютому, стало відомо, що лідер Компартії виїхав із родиною зі свого маєтку під Києвом. Останні два роки він мешкав у 3-поверховому будинку, що розташований за 40 кілометрів від столиці, у лісі. Цей маєток оцінюють у 10 млн доларів.