Міністр юстиції України Роман Зварич назвав віце-прем’єр-міністра з питань адмінреформи Романа Безсмертного держслужбовцем високого калібру і вважає, що його заява про відставку була сплеском емоцій в ситуації, коли на нього чинили сильний тиск.

«Заява Безсмертного – це був сплеск емоцій. Я його цілком можу зрозуміти, тому що тиск, який здійснюється на Безсмертного, носить далеко не моральний характер. Це робить Безсмертному велику честь, що він при такому тиску мовчить», - сказав Зварич.

Міністр юстиції також висловив думку, що Президент Віктор Ющенко «стоятиме на боці свого соратника».

Говорячи про адмінреформу, Зварич відзначив, що її проведення в Україні зараз не підготовлено. «Ми зараз не готові говорити ні про позитивні, ні про негативні наслідки адмінреформи, ми не готові її вводити. Ми не поспішаємо впроваджувати реформу, а намагаємося провести її прозоре обговорення. Саме для цього проводяться громадські слухання», - сказав Зварич.

Водночас міністр зауважив, що існуюча зараз територіально-адміністративна система в країні «ущемляє права Президента, і вона ніяка».

На думку Зварича, інцидент в Макарівському районі – це «звичайний шантаж, мета якого – збереження місць місцевих керівників».

Главред