Про це розповів начальник Державної екологічної інспекції у Львівській області Роман Дасюк у коментарі «Вголосу» сьогодні.

Роман Дасюк зазначив, що під час розтину вбитих тварин, який проводили працівники ветеринарної служби Бродівського району, було виявлено, що в першій самці кабана є чотири плоди, а в другій – п’ять плодів. Самки, за словами ветеринарів, мали народити вже через 2-3 тижні.

Орієнтовна сума збитків, заподіяних державі незаконним полюванням, становить 73 тис. грн.

«Сума збитків може бути більшою, наразі її уточнюють. Ми скерували листа до ветеринарів, щоб уточнити деякі дані. Річ у тім, що, за методикою, ми рахуємо зародки, які були в самках, а в цих убитих тваринах уже були плоди, а не зародки. Сума збитків за плід є більшою, тому ми чекаємо відповіді від ветеринарів», – пояснив керівник Держекоінспекції Львівщини.

Роман Дасюк наголосив, що мисливці полювали в заборонений період. Вони були на квадроциклах, тому змогли втекти від єгерів. Також керівник Держекоінспекції повідомив, що на місці події був позашляховик «Фольксваген-Амарок». За кермом автомобіля перебував мешканець м. Буськ, який, імовірно, приїхав забрати вбитих тварин, і його затримали.

За фактом цього правопорушення Бродівський РВ ГУ МВС України у Львівській області відкрив кримінальне провадження за ч. 1 ст. 248 Кримінального кодексу України (незаконне полювання).